бесплатна достава

Алат iFixit Essential Electronics Toolkit V2, IF145-348-2

2.120 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 1.670 ден
Цена со 1337 членство: 1.370 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX58193 Категорија: Ознака:
Brand:IFixIt
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.