Со мало доцнење еве ја и четвртата епизода на GG.mk. Оваа епизода Гораст, Бобо и Данко зборуваа за гејминг телефонот на Razer, новата конзола Xbox One X и секако куп игри.

Ако телефонот и конзолата не ве импресионираа може да ги погледнете рецензиите на: Battlerite, Super Mario Odyssey и Destiny 2.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk