eSpace, ново .мк веб списание за ИТ

во ИТ.МК

Бидејќи ги гледам како конкуренти нема да ги критикувам многу :P, ќе оставам пофалбите и критиките да дојдат од другите корисници. Веќе има тема на форум отворена за дискусија, слободно приклучете се.

За да го читате eSpace ќе треба да се регистрирате на сајтот, но во моментот како за брз преглед ќе може да го пробате весникот ако го искористите demo како корисничко име, и лозинка demo123.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
8 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
The One
The One
11 years ago

Списаниево е топ!

zlateway
zlateway
12 years ago

Направена е новата фан група за списанието eSpace
http://www.facebook.com/pages/eSpacemk/1703408363

Бомба
Бомба
12 years ago

Супер е. Разбирливо и богато со содржини од сите области. Не е спам. Подршка и само НАПРЕД!

Taurus
Taurus
12 years ago

Јас би рекол, преставено ама на кој начин – преку спамирање кај што стигнаа – форуми, маил…

Mario Velickovski
12 years ago

Ne mi se dopaga bas mnogu, IT e najdobar!

@pipelinmkd
12 years ago

Поддршка за списаниево, мило ми е кога гледам вакви работи. http://goo.gl/BXkJP

Martin Kalčo
12 years ago

Spameri :ua:

Ванчо Орданоски

Засега, бидете спокојни …